העידן שבו אנחנו חיים שונה ממה שהוא היה לפני שנים, שכן היום בת מצווה זו אחת מהחגיגות החשובות ביותר. הסטנדרטים של הילדים של ימינו שונים מאוד לעומת מה שהיה נהוג בעבר, ואחת מהדוגמאות לכך זו שאלת הצילום שנהוג לעשות. בעוד שבעבר היה מספיק לשכור את שירותיו של צלם מקצועי, ללכת לים ולעשות כמה תמונות, הרי שהיום פחות מסטודיו מקצועי זה לא נראה לילדות מספיק רציני. האמת היא שגיל 12 הוא גיל מיוחד ולרוב הילדות מאוד יפות ומתרגשות בגיל הזה, כך שטבעי שתרצו גם אתם לתת לבת שלכם מתנה מקסימה שתהפוך אותה להיותך דוגמנית ליום אחד.

אחד מהתחביבים שהפכו להיות להיט גדול בשנים האחרונות, בישראל ומחוצה לה, זה תחביב הצילום. הרבה אנשים אוהבים לצלם שכן יש היום מצלמות דיגיטליים טובות במיוחד. בעבר כל נושא הצילום היה הרבה יותר מורכב כי היה צורך לעשות זאת בעזרת פילם ואח"כ היה עלינו לפתח את התמונות עצמן בחדר חשוך, אך היום, כתוצאה מכך שהכול נעשה בעזרת לחיצת כפתור, זה ברור מדוע יותר ויותר אנשים מתחברים לנושא. עם זאת, חשוב לזכור: לא כל אדם שיש לו מצלמה טובה הוא באמת מישהו שהייתם רוצים להזמין ממנו שירות של צילום לאירוע הקרוב ובהחלט כדאי לשים לב לעוד נתונים.

אחת מהשאלות הכי מורכבות שצריך לחפש להן תשובה כשרוצים להפיק אירוע, זה איך נרצה לזכור אותו. האם מספיק יהיה לצלם בעזרת המכשירים הניידים או בעזרת צלמים מקצועיים? האמת היא, שבעידן המודרני שבו אנחנו חיים יש משמעות גם ל"כאן ועכשיו", ואתם יכולים להיות בטוחים שהאורחים באירוע שלכם ירצו לקבל כמה שיותר מהר את המזכרת מהאירוע שלכם. לכן כדאי לכם להזמין צלמים מקצועיים שיכינו מגנטים, כי אין מזכרת יפה יותר ממגנטים איכותיים.

אם הבת שלכם הגיעה למצוות ואם אתם רוצים לעשות לה מסיבה גדולה ומיוחדת בהחלט אפשר להבין אתכם, כי בת מצווה זה לא עניין של מה בכך. עם זאת, כולנו יכולים כבר להודות באמת: בת המצווה בשנים האחרונות זו הוצאה כלכלית מאוד גדולה. לכן, אם גם אתם רוצים לעשות חגיגה לילדה שלכם אך לא רוצים להיכנס בשל כך לחובות אתם צודקים, וכדאי לדעת שיש דרך לעשות זאת.

ניסוי שבוצע בשנת 2013 במדינת קונטיקט בארצות הברית הוכיח, בפעם המי יודע כמה, שיש השפעה וקשר בין הצילום ובין הזיכרון שלנו. הניסוי היה פשוט: בתוך מוזיאון המשתתפים היו צריכים לצלם חלק מהעצמים, חלק מהם הם היו צריכים רק לראות וחלק מהעצמים הם היו צריכים לצלם לא בשלמות. התוצאות היו מדהימות ולא השאירו מקום לספק:

יש לכם אירוע בקרוב ואתם רוצים לחגוג אותו עם כל האנשים שאתם הכי אוהבים? אם כך, אתם בוודאי מודעים לכך שהיום אירועים זה כבר לא מה שהיה בעבר. היום אירועים כמו חתונה לא באים רק לחגוג ורק לסמל את הקשר בין שני אנשים, שכן היום הם גם מעדיפים על האופי של בני הזוג ואפילו על היכולות הכלכליים שלהם. חלק ממה שנהוג לעשות בחגיגות כאלה זה גם לדאוג לכך שתישאר מזכרת בלתי נשכחת מהאירוע, ולשם כך צריך לבחור צוות צלמים מקצועי.

הבן שלכם הגיע למצוות ואתם רוצים לעשות לו אירוע מיוחד? אם כך, אתם צודקים, כי מה יכול להיות מרגש יותר מאשר חגיגה מיוחד לילד שהגיע לגיל 13? מעבר לכך שהבן שלכם יכול לעלות לתורה ובנוסף לכך שבוודאי תרצו לעשות לו אירוע מרגש, כדאי יהיה לחשוב גם על צילום בוק. בוק לבר מצווה זה משהו שהפך להיות מקובל ביותר בעידן שבו אנחנו חיים, וחלק מהסיבות לכך זה הציוד הטכנולוגי המתקדם שקיים בתחום הזה. חשוב לזכור: אומנם אתם יכולים לצלם את בוק בר המצווה לבד ובעזרת הציוד הפרטי שיש לכם, אך בצורה כזאת לא יהיו לכם רקעים מיוחדים, תיקונים בפוטושופ או כל דבר שיהפוך את בוק בר המצווה של הבן שלכם למושלם. לכן עדיף לפנות אל המומחים וכדאי לוודא שהצלמים שלכם מנוסים וכי יש לגביהם המלצות טובות.

ככל שעוברות השנים זה נהייה יותר ויותר ברור: היום אירועים הפכו להיות הפקה של ממש ולכן ברור מדוע גם אתם רוצים שהאירוע הקרוב שלכם יהיה בלתי נשכח. תוהים איך לעשות זאת? פשוט מאוד: הקשיבו למה שמתאים לכם ולמה שאתם אוהבים. כמו כן, חלק חשוב מכל חגיגה אלה המתנות שהאורחים מקבלים, שכן בכל אירוע האורחים מצפים לקבל משהו קטן: מגנטים, ספרונים, עציצים יפים או אפילו מחזיקי מפתחות, כך שגם באירוע שלכם טוב תעשו אם תחליטו לתת לכולם מתנה קטנה.

עולם החתונות הוא עולם שלא עוצר ותמיד יש בו חידושים ושינויים, ואנחנו כאן כדי לספר לכם על הדבר הבא בתחום החתונות. עד היום שמלת הכלה הייתה אחד מהאלמנטים הכי חשובים בתחום החתונות, שכן מדובר היה על טוהר והכלה עשתה הכול כדי להתאים את עצמה למידות השמלה המגוהצת, היפה והאלגנטית. היום, לעומת זאת, ניתן לראות טרנד חדש, והוא: Trash the dress אשר במסגרתו החתן והכלה מוציאים את כל העצבים שלהם על השמלה, מצלמים את עצמם בפעולה ומקרינים זאת כסרט מצחיק באירוע עצמו.